Piła szablasta Yato YT-82814
Zdjęcia 7 |
Yato YT-82814 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Kup Yato YT-82814
Wszystkie ceny 11 →Yato YT-82814 18 V SABRE SAW SET (BATTERY CHARGER) | 300 zł |
Piła szablasta YATO YT-82814 | 380 zł |
Piła szablasta YATO YT-82814 | 307 zł |
YATO Yato Piła szablasta 18v 1x2,0ah li-ion yt-82814 | 312 zł |
Piła szablasta YATO YT-82814 | 380 zł |
Wielofunkcyjna piła akumulatorowa
Yato YT-82814 to poręczna piła akumulatorowa, często wykorzystywana jako podkaszarka do przycinania gałęzi i krzewów w ogrodzie. Dodatkowo dzięki swojej mocy i wszechstronności nadaje się także do innych zadań. Ważąca zaledwie 1,6 kg piła ta może wykonywać cięcia w drewnie o grubości do 80 mm i ciąć stal o grubości do 10 mm. Dzięki temu nadaje się do cięcia grubych gałęzi, desek, sklejki, rur metalowych i plastikowych oraz blachy. Do różnych prac niezbędny jest zakup odpowiednich pilników, ale dzięki szybkozamykającemu uchwytowi wymiana pilników jest łatwa i szybka. Uchwyt wykonuje ruchy posuwisto-zwrotne z amplitudą 25 mm i częstotliwością do 3000 uderzeń/min, a dzięki elektronicznej regulacji prędkości można kontrolować częstotliwość skoków.
Niedrogie narzędzie do domu i ogrodu
Yato YT-82814 należy do kategorii niedrogich bezprzewodowych pił szablastych, dlatego warto się nad nią zastanowić, jeśli szukasz niedrogiego narzędzia do swojego ogrodu, garażu lub domowego warsztatu. Zestaw zawiera jeden akumulator 2 Ah i ładowarkę. Pilarka współpracuje również z innymi akumulatorami Yato 18V o pojemności do 6Ah, co pozwala na dłuższą żywotność akumulatora.
Modyfikacje Yato YT-82814
Ceny na Yato YT-82814 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82814 | od 245 zł | 11 oferty | ||
Yato YT-82815 | od 162 zł | 4 oferty |