Ukośnica Yato YT-82172
Zdjęcia 5 |
Yato YT-82172 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82172
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Piła ukośnica 1500w z posuwem, laser 185mm | 659 zł |
Ukośnica Yato YT-82172 1500 W 185 mm | 1 019 zł |
YATO PIŁA UKOŚNICA 1500W Z POSUWEM, LASER 185mm | 493 zł |
Pilarka ukośna ukosowa piła ukośnica 1500w z posuwem laser YT-82172 YATO | 529 zł |
Ukośnica Yato YT-82172 1500 W 185 mm | 500 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →