Ukośnica Yato YT-82173
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Yato YT-82173 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82173
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pilarka ukosowa z posuwem 1800W 255 mm YT-82173 Yato | 599 zł |
Ukośnica Yato YT-82173 1800 W 255 mm | 887 zł |
YATO PIŁA UKOŚNICA 1800W Z POSUWEM, LASER 255mm | 796 zł |
Piła ukośna ukośnica z laserem precyzyjna 255mm 1800W YATO | 629 zł |
Yato Ukośnica 225M 1800W Z Laserem YT-82173 5906083047275 | 798 zł |
Pilarka ukosowa z posuwem 1800W 255 mm YT-82173 Yato | 599 zł |
UKOŚNICA 225M 1800W Z LASEREM | 819 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →