Ukośnica Scheppach HM254 (5901216901)
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Scheppach HM254 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scheppach 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scheppach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Scheppach HM254
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scheppach HM254 ukośnica ukośna 2000 W Ø 255 mm szerokość cięcia 34 cm wys | 883 zł |
Piła ukośna przesuwna Scheppach HM254 | 747 zł |
Ukośnica Scheppach HM254 2000 W 254 mm | 801 zł |
SCHEPPACH Piła ukośnica ukosowa z przesuwem HM254 + SOFT-START- 2 TARCZE | 739 zł |
Scheppach HM254 (SCH5901216942) | 735 zł |
Scheppach Piła Ukośnica Hm254 | 888 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →