Piła szablasta Yato YT-82904
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Yato YT-82904 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82904
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YATO PIÃA SZABLASTA 12V LIION YT-82904 | 463 zł |
YATO Yato Piła szablasta 12v li-ion 82904 | 276 zł |
Piła szablasta Yato YT-82904 12 V | 234 zł |
Yato Piła Szablasta 12V Li-Ion 82904 | 235 zł |
PIŁA SZABLASTA12V KOMPAKTOWA (2AH;1H; OSTRZE 130MM) YT-82904 - ZYSKAJ RABA | 241 zł |
Piła szablasta Yato YT-82904 12 V | 454 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →