Piła łańcuchowa Yato YT-84870
Wideo 2 |
Yato YT-84870 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-84870
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła elektryczna YATO YT-84870 | 270 zł |
Pilarka elektryczna 2000W YT-84870 Yato | 209 zł |
YATO PIŁA PILARKA ELEKTRYCZNA DO DREWNA 40CM 2000W | 203 zł |
Piła łańcuchowa Yato YT-84870 2000 W 41 cm | 219 zł |
Piła elektryczna YATO YT-84870 | 239 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →