Piła łańcuchowa Yato YT-84910
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Yato YT-84910 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-84910
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pilarka spalinowa 3,4kM YT-84910 Yato | 379 zł |
YATO Piła łańcuchowa spalinowa 3,4km 48cm yt-84910 | 586 zł |
Piła łańcuchowa Yato YT-84910 3.4 KM 56.5 cm3 50 cm | 574 zł |
Yato Piła Łańcuchowa Spalinowa 3,4Km 48Cm Yt-84910 | 514 zł |
Pilarka spalinowa 3,4kM YT-84910 Yato | 379 zł |
PILA LANCUCHOWA SPALINOWA 3,4KM YATO YT-84910 | 530 zł |
PILARKA SPALINOWA 3.4KM | 537 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →