Piła szablasta Black&Decker RS890K
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Black&Decker RS890K |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Kup Black&Decker RS890K
BlackDecker Autoselect uniwersalna piła 3 w 1 Scorpion 500 W RS890K elektr | 259 zł |
Black&Decker Black+decker piła szablasta 500w /rs890k | 373 zł |
Piła szablasta Black&Decker RS890K 500 W | 347 zł |
Black+Decker Piła Szablasta 500W /Rs890K | 320 zł |
Piła uniwersalna Black-Decker RS890EK | 410 zł |
Nietrywialne rozwiązanie
Pilarka Black & Decker RS890K ma niewielką moc (500 W), ale to wystarczy do cięcia gałęzi, desek, listew, tarcicy, a nawet belek drewnianych o wymiarach do 100x100 mm. Ale dzięki poprzecznemu ułożeniu silnika narzędzie jest kompaktowe i bardzo lekkie (2,7 kg). Dzięki takiej piłce wygodnie jest czołgać się od dołu do gałęzi lub pracować w trudno dostępnych miejscach.
Niezwykłe kształty, oryginalne okucia
Kształt korpusu instrumentu jest bardzo nietypowy. Wygląda bardziej jak odwrócona wyrzynarka niż zwykła piła szablasta. A podeszwa krępująca ma taki kształt i powierzchnię podparcia, że urządzenie może być z łatwością używane w pozycji pionowej jako wyrzynarka.
Przełącznik na korpusie pozwala na wybór jednej z trzech stałych prędkości: do piłowania drewna, plastiku lub metalu. W walizce narzędziowej znajdują się jednocześnie trzy pliki dla odpowiednich rodzajów prac. Dwa z nich są przeznaczone do obróbki drewna (długie i szerokie ostrze do prostych cięć, krótkie i wąskie ostrze do kręconych cięć), a trzecie to ostrze o drobnych zębach, które dobrze tnie stal, aluminium, mosiądz, miedź, PVC i Plastikowy. Pliki są bardzo przyzwoitej jakości, służą przez długi czas. Ale mają oryginalne wierzchowce, więc nie będziesz mógł używać płócien, które są sprzedawane przez innych producentów.
Piła dla ogrodników i letnich mieszkańców
Ta piła, podobnie jak wszystkie inne narzędzia firmy Black & Decker, jest idealna dla letnich mieszkańców, ogrodników i właścicieli prywatnych domów. Z jego pomocą możesz wycinać gałęzie, przecinać rurę i pracować w domowym warsztacie. A do zadań budowlanych lepiej nadaje się piła szablasta Black & Decker RS1050EK o mocy 1050 W.