Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDCHD18KB
Black&Decker BDCHD18KB |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Kup Black&Decker BDCHD18KB
Wszystkie ceny 7 →Yato Szlifierka Kątowa Czarny/Czerwony 327 x 122 x 117 cm YT-82101 | 233 zł |
Black&Decker Black&Decker Bd wkrętarka udar.18v/2x1,5ah/walizka | 540 zł |
Black & Decker Bdchd18kb-qw Cordless Combi Czarny 84406 | 502 zł |
Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDCHD18KB 18 V 2 x akumulator 1.5 Ah | 445 zł |
BD WKRĘTARKA UDAR.18V/2x1,5Ah/WALIZKA | 472 zł |
Black & Decker BDCHD18KB Wiertarka pistoletowa 15 Ah Czarny Pomarańczowy L | 1 021 zł |
Wiertarko-wkrętarka udarowa BLACK&DECKERBDCHD18KB | 526 zł |
Amerykański producent narzędzi budowlanych i ogrodniczych Black & Decker plasuje się w pierwszej dziesiątce światowych marek. Wkrętak BDCHD18KB doskonale poradzi sobie z domowymi i nieskomplikowanymi zadaniami zawodowymi.
Lekkość bytu
Model jest kompaktowy i lekki (1,3 kg z akumulatorem). Wygodny chwyt, dobrze wyważony korpus nie męczy się podczas długiej pracy.
Tryby dwubiegowe i udarowe umożliwiają pracę z różnymi łącznikami, wiercenie w betonie i cegle. Ale nie możesz liczyć na duże dziury. Podczas gdy główna część uchwytów bezkluczowych jest przeznaczona dla trzpieni o średnicy do 13 mm, BDCHD18KB ma tylko uchwyt do 10 mm. Dodajmy tutaj jeszcze niski moment obrotowy 40 Nm i wnioskujmy, że do pracy z długimi śrubami, takimi jak 6x120, 6x150 mm i twardymi powierzchniami, narzędzie będzie słabe i więcej należy do kategorii modeli domowych .
Warto jednak pamiętać, że przede wszystkim to wciąż śrubokręt, a funkcja wiertarki udarowej jest w nim drugorzędna.
Gotowy do pracy po wyjęciu z pudełka
Urządzenie wyposażone jest w wygodne podświetlenie LED , uzupełnione jest o dwie baterie 18 V 1,5 A, ładowarkę, wygodne etui, a nawet uchwyt na bity. Ogólnie wszystko, czego potrzebujesz do pracy.
Black & Decker BDCHD18KB to doskonały wybór do użytku domowego i jako drugi numer w pracy. Przystępna cena 150 zł wraz z kompletem, jakość i niezawodność amerykańskiej marki stawiają go na TOP lubianych przez konsumentów.
Modyfikacje Black&Decker BDCHD18KB
Ceny na Black&Decker BDCHD18KB |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BDCHD18KB | od 233 zł | 7 oferty | ||
Black&Decker BDCHD18BS32 | od 908 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BDC718AS2F | od 657 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BCKSB04 | od 924 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BDCHD18BAFC | od 459 zł | 5 oferty | ||
Black&Decker BDCHD18K1B2 | od 551 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BDCHD18KB2 | od 606 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BDCHD18N | od 331 zł | 5 oferty |