Wkrętak akumulatorowy Black&Decker CS3652LC
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Black&Decker CS3652LC |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker CS3652LC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker CS3652LC-QW Atornillador 36 V 15 Ah z kabezalem kątowy | 153 zł |
Black & Decker CS3652LC-QW | 198 zł |
Black&Decker, Wkrętak Akumulatorowy 3,6V CS3652LC-QW | 152 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Black&Decker CS3652LC
Ceny na Black&Decker CS3652LC |
---|---|---|---|---|
Black&Decker CS3652LC | od 152 zł | 3 oferty | ||
Black&Decker CS3652LCAT | od 201 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker CS3652LKA | od 209 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →