Wiertarka Black&Decker BEH710
Zdjęcia 6 |
Black&Decker BEH710 |
|
BEH710 jest dostarczany bez etui, a BEH710K - w etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BEH710
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker Wiertarka udarowa 13mm z blokadą wrzeciona i regulacją pręd | 238 zł |
Wiertarka BLACK&DECKER BEH710-QS | 238 zł |
Wiertarka BLACK&DECKER BEH710-QS | 244 zł |
Wiertarka BLACK&DECKER BEH710-QS | 238 zł |
BlackDecker BEH710SA32 wiertarka udarowa 710 W zestaw 32 akcesoria do wkrę | 318 zł |
Modyfikacje Black&Decker BEH710
Ceny na Black&Decker BEH710 |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BEH550 | od 200 zł | 2 oferty | ||
Black&Decker BEH550K | od 219 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BEH710 | od 238 zł | 5 oferty | ||
Black&Decker BEH710K | od 230 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →