Wkrętak akumulatorowy Black&Decker BCF611CK
Zdjęcia 16 |
Black&Decker BCF611CK |
|
Przedłużacz do trudno dostępnych miejsc
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BCF611CK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BCF611CK-QW Atornillador 36 V 15 Ah ładowarka BCF611CK-QW | 160 zł |
Black&Decker Wkrętak BCF611CK 3.6 V | 181 zł |
Black & Decker Bcf611ck-qw 3.6v Screwdriver Czarny 84405 | 175 zł |
Black&Decker Wkrętak Akumulatorowy BCF611CK 3,6V | 151 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →