Wiertarka Black&Decker BEH200
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Black&Decker BEH200 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BEH200
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker BEH200-QS BEH200-QS-Taladro Percutor 500W | 192 zł |
Wiertarka udarowa BLACK&DECKER BEH200-QS | 220 zł |
Wiertarka Black&Decker BEH200 500W udarowa | 199 zł |
Black & Decker Beh200-qs Hammer Drill 500w Pomarańczowy 84402 | 152 zł |
Black&Decker Wiertarka Udarowa 500W BEH200-QS | 190 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →