Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDCHD18BAFC
Zdjęcia 17 |
Black&Decker BDCHD18BAFC |
|
Model BDCHD18K jest dostarczany z jednym akumulatorem (1,5 Ah), model BDCHD18KB / BDCHD18BAFC jest dostarczany z dwoma akumulatorami (1,5 Ah), a model BDCHD18K1B2 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah)
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BDCHD18BAFC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BLACK & DECKER BDCHD18BAFC | 560 zł |
Wiertarko-wkrętarka BLACK & DECKER BDCHD18BAFC | 459 zł |
Black&Decker Black+decker wiertarko-wkrętarka udarowa 18v 2x1,5ah + 80szt. | 569 zł |
Wiertarko-wkrętarka BLACK & DECKER BDCHD18BAFC | 560 zł |
Wiertarko-wkrętarka udarowa BLACK&DECKER BDCHD18BAFC, | 487 zł |
Modyfikacje Black&Decker BDCHD18BAFC
Ceny na Black&Decker BDCHD18BAFC |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BDCHD18KB | od 233 zł | 7 oferty | ||
Black&Decker BDCHD18BS32 | od 908 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BDC718AS2F | od 657 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BCKSB04 | od 924 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BDCHD18BAFC | od 459 zł | 5 oferty | ||
Black&Decker BDCHD18K1B2 | od 551 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BDCHD18KB2 | od 606 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BDCHD18N | od 331 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →