Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18PD5-0 (5133003595)
Zdjęcia 5 |
Ryobi R18PD5-0 akum. 2 szt. 2 Ah , plastikowy wkładakum. brak |
|
e-Torque - elektroniczna automatyczna kontrola momentu obrotowego
Model R18PD5-0 jest dostarczany bez akcesoriów, model R18PD5-220S zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę i torbę (plastikowy wkład), model R18PD51-220S zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę i torbę (metalowy wkład )
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18PD5-0
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi R18PD5-0 18V ONE Bezprzewodowa kompaktowa wiertarka kombi bezszczotk | 370 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R18PD5-0 | 370 zł |
Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18 V R18PD5-0 RYOBI | 461 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R18PD5-0 | 370 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R18PD5-0 5133003595 | 370 zł |
Aku. Wiertarko-Wkrętarka R18Pd5-0 18V 0*Ah One+ | 637 zł |
Modyfikacje Ryobi R18PD5-0
Ceny na Ryobi R18PD5-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18PD5-220S | od 998 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R18PD5-0 | od 370 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →