Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18DD3-220S (5133003348)
Zdjęcia 11 |
Ryobi R18DD3-220S |
|
Model R18DD3-113S ma 1 akc. (1,3 Ah), w modelu R18DD3-213S 2 akum. (1,3 Ah), w R18DD3-213X model 2 akum. (1,3 Ah), komplet akcesoriów (100 szt.), W R18DD3-215S model 2 akum. (1,5 Ah), w modelu R18DD3-120S 1 akum. (2 Ah), w modelu R18DD3-220S 2 akum. (2 Ah)
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18DD3-220S
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi R18Dd3-220S 5133003348 Wiertarko-Wkrętarka Szary/Zielony 13 mm | 600 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI ONE+ R18DD3-220S | 600 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI ONE+ R18DD3-220S 5133003348 | 600 zł |
Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18DD3-220S 18 V 2 x akumulator 2 Ah | 743 zł |
Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18DD3-220S (+ 2x akumulator 2 Ah + ładowarka + | 587 zł |
Aku. Wiertarko-Wkrętarka R18Dd3-220S 18V 2*2.0Ah One+ | 631 zł |
Modyfikacje Ryobi R18DD3-220S
Ceny na Ryobi R18DD3-220S |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18DD3-120S | od 440 zł | 6 oferty | ||
Ryobi R18DD3-213S | od 659 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R18DD3-220S | od 587 zł | 7 oferty | ||
Ryobi R18DD3-225S | od 811 zł | 4 oferty | ||
Ryobi R18DD3-2415BS | od 707 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R18DD3-252S | od 594 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R18DD3-0 | od 179 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →