Дриль-шурупокрут Ryobi R18DD3-220S (5133003348)
Фото 11 |
Ryobi R18DD3-220S |
|
У моделі R18DD3-113S 1 ак. (1.3 Агод), в моделі R18DD3-213S 2 ак. (1.3 Агод), в моделі R18DD3-213X 2 ак. (1.3 Агод), набір аксесуарів (100 шт), в моделі R18DD3-215S 2 ак. (1.5 Агод), в моделі R18DD3-120S 1 ак. (2 Агод), в моделі R18DD3-220S 2 ак. (2 Агод)
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi R18DD3-220S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ryobi R18Dd3-220S 5133003348 Wiertarko-Wkrętarka Szary/Zielony 13 mm | 600 zł |
Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18DD3-220S 18 V 2 x akumulator 2 Ah | 743 zł |
Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18DD3-220S (+ 2x akumulator 2 Ah + ładowarka + | 587 zł |
Aku. Wiertarko-Wkrętarka R18Dd3-220S 18V 2*2.0Ah One+ | 631 zł |
Модификації Ryobi R18DD3-220S
Ціни на Ryobi R18DD3-220S |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18DD3-120S | від 375 zł | 2 пропозиції | ||
Ryobi R18DD3-213S | від 659 zł | 1 пропозиція | ||
Ryobi R18DD3-220S | від 587 zł | 4 пропозиції | ||
Ryobi R18DD3-225S | від 776 zł | 4 пропозиції | ||
Ryobi R18DD3-2415BS | від 707 zł | 1 пропозиція | ||
Ryobi R18DD3-252S | від 594 zł | 1 пропозиція | ||
Ryobi R18DD3-0 | від 179 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →