Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18DD5-0 (5133003596)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Ryobi R18DD5-0 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
e-Torque - elektroniczna automatyczna kontrola momentu obrotowego
Model R18DD5-0 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i torby, a model R18DD5-220S jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i torbą
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18DD5-0
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi R18DD5-0 ONE akumulatorowa wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa 18 V Hy | 671 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R 18DD5-0 | 672 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI ONE+ R18DD5-0 | 541 zł |
Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18DD5-0 5133003596 | 359 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI ONE+ R18DD5-0 5133003596 | 541 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi R18DD5-0
Ceny na Ryobi R18DD5-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18DD5-220S | od 490 zł | 3 oferty | ||
Ryobi R18DD5-0 | od 359 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →