Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18DD3-225S (5133003349)
Zdjęcia 11 |
Ryobi R18DD3-225S |
|
Model R18DD3-225S zawiera akumulatory 2,5 Ah, a model R18DD3-252S zawiera akumulatory 2 Ah i 5 Ah
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18DD3-225S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Wiertarko-wkrętarka 2-biegowa z 2 akumulatorami 25 Ah i ładowarką cz | 909 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI ONE+ R18DD3-225S | 824 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI ONE+ R18DD3-225S 5133003349 | 824 zł |
Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18DD3-225S 18 V 2 x akumulator 2.5 Ah | 782 zł |
Modyfikacje Ryobi R18DD3-225S
Ceny na Ryobi R18DD3-225S |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18DD3-120S | od 440 zł | 5 oferty | ||
Ryobi R18DD3-213S | od 659 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R18DD3-215S | od 399 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R18DD3-220S | od 587 zł | 7 oferty | ||
Ryobi R18DD3-225S | od 782 zł | 5 oferty | ||
Ryobi R18DD3-2415BS | od 707 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R18DD3-252S | od 594 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R18DD3-0 | od 179 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →