Wkrętarka Ryobi R18IDBL-0 (5133002662)
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Ryobi R18IDBL-0 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18IDBL-0
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi R18IDBL-0 Bezszczotkowa Wkrętarka Udarowa 200 W 18 V Czarna Zielona | 534 zł |
Klucz udarowy RYOBI R18IDBL-0 | 720 zł |
Wkrętak Ryobi R18IDBL-0 18V Wpływ 18 V | 1 011 zł |
Klucz udarowy RYOBI R18IDBL-0 | 623 zł |
Bezszczotkowa zakrętarka udarowa Ryobi R18IDBL-0 5133002662 | 705 zł |
Klucz udarowy RYOBI R18IDBL-0 5133002662 | 720 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →