Wkrętarka Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2106
Zdjęcia 17 |
Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2106 |
|
Model 06019J2105 jest dostarczany bez akcesoriów, model 06019J2106 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ale z etui, model 06019J2107 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (4 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2106
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GDR 18V-200 - Akumulatorowy klucz udarowy (06019J2106) | 778 zł |
Bosch Bosch Zakrętarka udarowa 18v 200nm bez akumulatorów i ładowarki gdr | 952 zł |
Klucz udarowy Bosch GDR 18V-200 18 V 1/4" | 749 zł |
Modyfikacje Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2106
Ceny na Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2106 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2107 | od 1 620 zł | 1 oferta | ||
Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2105 | od 695 zł | 5 oferty | ||
Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2106 | od 749 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →