Wkrętarka Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2105
Zdjęcia 13 |
Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2105 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2105
Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional | 770 zł |
Bosch Zakrętarka udarowa 18v 200nm bez akumulatorów i ładowarki gdr 18v-20 | 710 zł |
Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional 06019J2105 | 770 zł |
Klucz udarowy Bosch GDR 18V-200 18 V 1/4" | 695 zł |
Kompaktowy i lekki wkrętak o wysokim momencie obrotowym
Bosch uważa, że zakrętarka udarowa Bosch GDR 18V-200 Professional to przykład „najlepszego połączenia mocy i kompaktowości”. Warto zaznaczyć, że producent ma podstawy do wygłaszania tak głośnych stwierdzeń. Wkrętak ten jest co prawda niewielkich rozmiarów (tylko 126 mm długości) i lekki (1,1 kg bez akumulatora), ale za to dysponuje bardzo wysokim momentem obrotowym – aż 200 Nm. Wyposażony jest w nowoczesny silnik bezszczotkowy, wśród zalet których należy podkreślić moc, niezawodność, bardziej efektywne wykorzystanie energii z akumulatora (w porównaniu do silników tradycyjnie projektowanych) oraz obecność układu elektronicznego zapewniającego ochronę przed przeciążeniami i przegrzanie. Mimo że skrzynia biegów jest jednobiegowa, użytkownik ma możliwość kontrolowania prędkości obrotowej wkładu (do 3400 obr/min przy prędkości maksymalnej) oraz siły dokręcania poprzez zmianę siły naciśnięcia przycisku start. Mechanizm udaru stycznego (do 4000 uderzeń/min), który działa praktycznie bez „odrzutu” do dłoni i nie wykręca nadgarstka odwrotnym momentem obrotowym, pozwala na szybkie dokręcanie elementów złącznych i pracę z dość dużymi śrubami (producent zaleca używanie tego śrubokręta do pracy z elementami złącznymi o rozmiarze M6 lub większym, aż do M16). Narzędzie jest również wyposażone w oświetlenie LED, które zapewnia wygodną pracę w słabo oświetlonych miejscach.
Profesjonalne narzędzie do poważnych zadań
Napis Heavy Duty, niebieski kolor obudowy oraz słowo Professional w nazwie wkrętarki Bosch GDR 18V-200 bezpośrednio wskazują, że narzędzie to przeznaczone jest do intensywnej pracy i skierowane jest do profesjonalistów, a nie amatorów. Dlatego jest dość drogi. W zestawie nie ma jednak akumulatora ani ładowarki, które należy dokupić osobno. Oprócz nich do pracy potrzebne będą specjalne końcówki skrętne i głowice nasadowe - osprzęt, który wytrzyma tak wysoki moment obrotowy i uderzenia. Tak uzbrojony możesz zabrać się do pracy - budowy domów szkieletowych, montażu elementów złącznych do rurociągów i kabli czy wykonywania innych zadań, do których przeznaczone są mocne wkrętarki udarowe, takie jak Bosch GDR 18V-200 Professional.
Modyfikacje Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2105
Ceny na Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2105 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2107 | od 1 620 zł | 1 oferta | ||
Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2105 | od 695 zł | 5 oferty | ||
Bosch GDR 18V-200 Professional 06019J2106 | od 749 zł | 3 oferty |