Wkrętarka Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7020
Zdjęcia 16 |
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7020 |
|
Zawiera 2 akumulatory 18 V (2 Ah), ładowarkę i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7020
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkrętarka akumulatorowa BOSCH GTB 185-LI | 1 427 zł |
Wkrętarka akumulatorowa BOSCH GTB 185-LI | 1 427 zł |
Modyfikacje Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7020
Ceny na Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7020 | od 1 427 zł | 3 oferty | ||
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7022 | od 1 213 zł | 5 oferty | ||
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7021 | od 799 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →