Wkrętarka Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7022
Zdjęcia 16 |
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7022 |
|
W zestawie 2 akumulatory 18 V (2 Ah), magazynek, ładowarka i walizka.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7022
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa wkrętarka do montażu suchej za | 1 213 zł |
Wkrętarka akumulatorowa BOSCH GTB 185-LI | 1 794 zł |
Bosch Professional GTB 185-LI - Wkrętarka akumulatorowa do montażu suchej | 1 794 zł |
Wkrętarka akumulatorowa BOSCH GTB 185-LI | 1 801 zł |
Wkrętarka akumulatorowa BOSCH GTB 185-LI | 1 794 zł |
Modyfikacje Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7022
Ceny na Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7022 |
---|---|---|---|---|
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7020 | od 1 427 zł | 3 oferty | ||
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7022 | od 1 213 zł | 5 oferty | ||
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7021 | od 799 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →