Wkrętarka Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7021
Zdjęcia 14 |
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7021 |
|
Model 06019K7021 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7021
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GTB 185-LI - Wkrętarka akumulatorowa do montażu suchej | 801 zł |
Bosch Bosch Wkrętarka do płyt 18v gtb 185-li solo | 901 zł |
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V 32Nm GTB 185-LI BOSCH | 799 zł |
Modyfikacje Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7021
Ceny na Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7021 |
---|---|---|---|---|
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7020 | od 1 427 zł | 3 oferty | ||
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7022 | od 1 213 zł | 5 oferty | ||
Bosch GTB 185-LI Professional 06019K7021 | od 799 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →