Wkrętarka Bosch GSR 10.8 V-EC TE Professional 06019E4002
Zdjęcia 3 |
Bosch GSR 10.8 V-EC TE Professional 06019E4002 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 10.8 V-EC TE Professional 06019E4002
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkrętarka Akumulatorowe Bosch 06019E4002 12 V | 739 zł |
Bosch Professional GTB 12V-11 - Wkrętarka akumulatorowa do montażu suchej | 594 zł |
Wkrętak akumulatorowy BOSCH Professional GTB 12V-11 06019E4002 | 530 zł |
Bosch Professional Gtb 12v-11 Professional Plasterboard Screwdriver Posreb | 647 zł |
Wkrętarka Gtb 12V-11 Bosch Korpus Body do płyt Gk | 497 zł |
Wkrętak akumulatorowy BOSCH Professional GTB 12V-11 06019E4002 | 610 zł |
Cechy kompletu:
- Artykuł 06019E4002 - dostarczane bez akumulatora, ładowarki i walizki
- Artykuł 06019E4000 - zawiera 2 akumulatory (2,5 Ah), ładowarkę i walizkę
PolecamyPorównaj w tabeli →