Klucz udarowy Bosch GDS 18V-450 HC Professional 06019K4000
Zdjęcia 7 |
Bosch GDS 18V-450 HC Professional 06019K4000 |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Connectivity” do synchronizacji ze smartfonem. Wysoki moment obrotowy 450 Hm. 3 prędkości.
Model 06019K4000 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch GDS 18V-450 HC Professional 06019K4000
Ceny na Bosch GDS 18V-450 HC Professional 06019K4000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-450 HC Professional 06019K4002 | od 2 148 zł | 2 oferty | ||
Bosch GDS 18V-450 HC Professional 06019K4000 | od 1 114 zł | 2 oferty | ||
Bosch GDS 18V-450 HC Professional 06019K4001 | od 1 337 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →