Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000
Zdjęcia 5 |
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000 akum. 2 szt. 3 Ah , przystawka kątowa, walizkaakum. 2 szt. 3 Ah , walizkaakum. 2 szt. 3 Ah , wkład FlexiClick, etuiakum. brak, bez akcesoriówakum. brak, dysza FlexiClick, etuiakum. brak, przystawka kątowaakum. brak, walizka |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GSR 12V-35 FC - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (0601 | 1 492 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 FC 12 V 2 x akumulator 3 Ah (06019H30 | 1 378 zł |
Bosch Professional Gsr 12v-35 Fc Flexi Clic Cordless Niebieski 06019H3000 | 1 589 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000
Ceny na Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000 | od 1 378 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3001 | od 1 015 zł | 6 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3009 | od 1 400 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004 | od 533 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H300B | od 948 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3003 | od 915 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3002 | od 743 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →