Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004
Zdjęcia 10 |
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004 |
|
Kompaktowa i lekka wiertarko-wkrętarka w charakterystycznym niebieskim kolorze. Firma Bosch używa tego koloru do oznaczania profesjonalnych narzędzi, które z łatwością wytrzymują duże obciążenia w trudnych warunkach produkcyjnych lub budowlanych. W tym rytmie można na co dzień posługiwać się śrubokrętem. Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004 to niezawodny i trwały silnik bezszczotkowy, który pozwala rozwinąć moment obrotowy do 35 Nm.
Model udostępnia dwa tryby prędkości: od 0 do 460 obr./min. do dokręcania i odkręcania różnych elementów złącznych, od 0 do 1700 obr/min. do wiercenia otworów w drewnie (o średnicy do 32 mm) lub metalu (o średnicy do 10 mm). Operator narzędzia ma do dyspozycji 20 + 1 poziomów regulacji siły dokręcania. W modelu zastosowano elektroniczne układy zabezpieczające silnik i hamulce silnikowe - tłumiące obroty bezwładnościowe po wyłączeniu zasilania. A system FlexiClick pozwala na bezpieczne podłączenie adapterów bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi. Dodatkowo model posiada jasne oświetlenie LED obszaru roboczego. Urządzenie zasilane jest akumulatorami 12 V z linii Bosch Professional 12 V, jednakże w rozważanej konfiguracji narzędzie dostarczane jest bez akumulatora. To „dziecko” waży zaledwie 590 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004
Wszystkie ceny 8 →Bosch GSR 12V-35 FC Professional | 684 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 FC 06019H3004 | 610 zł |
Bosch Professional GSR 12V-35 FC - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (0601 | 579 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 FC 06019H3004 | 610 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 FC 06019H3004 | 610 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004
Ceny na Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000 | od 1 378 zł | 5 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3001 | od 1 015 zł | 6 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3009 | od 1 400 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004 | od 533 zł | 8 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H300B | od 948 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3003 | od 915 zł | 8 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3002 | od 743 zł | 5 oferty |