Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3003
Zdjęcia 10 |
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3003 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3003
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 12V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 12V-35 | 915 zł |
Bosch Professional GSR 12V-35 FC - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (0601 | 1 048 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 FC 06019H3003 | 1 210 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka gsr 12v-35 fc solo 35/20nm 4xgfa l-boxx | 1 327 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 FC 06019H3003 | 1 210 zł |
Bosch Professional Gsr 12v-35 Fc 06019h3003 Cordless Niebieski,Czarny | 1 108 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3003
Ceny na Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3003 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000 | od 1 378 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3001 | od 1 015 zł | 6 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3009 | od 1 400 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004 | od 533 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H300B | od 948 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3003 | od 915 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3002 | od 743 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →