Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3009
Zdjęcia 10 |
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3009 |
|
Zawiera bezkluczowy uchwyt/bit, uchwyt FlexiClick, 2 akumulatory 12 V (3 Ah), ładowarkę i walizkę.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3009
Ceny na Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3009 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000 | od 1 378 zł | 4 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3001 | od 1 015 zł | 6 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3009 | od 1 400 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004 | od 533 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H300B | od 948 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3003 | od 915 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3002 | od 743 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →