Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3002
Zdjęcia 10 |
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3002 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 FC 06019H3002 | 800 zł |
Bosch Professional GSR 12V-35 FC - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (0601 | 743 zł |
Bosch Professional Gsr 12v-35 Fc 06019h3002 Cordless Niebieski,Czarny | 764 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 FC 06019H3002 | 800 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-35 FC 06019H3002 | 800 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3002
Ceny na Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000 | od 1 378 zł | 4 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3001 | od 1 015 zł | 6 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3009 | od 1 400 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3004 | od 533 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H300B | od 948 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3003 | od 915 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3002 | od 743 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →