Ceny na Bosch GSR 12V-35 FC Professional 06019H3000
Zdjęcia 5 | od 1 378 do 1 589 zł Rodzaj: wiertarko-wkrętarka; Konstrukcja: pistoletowa / kątowa; Liczba obrotów (obr./min): 460/1750; Moment obrotowy: Maks. moment obrotowy (Nm): 35; z regulacją; Liczba stopni momentu obrotowego (stopni): 20; Przekładnia: 2-biegowa; Liczba biegów: 2; Zmiana kierunku obrotów: przełącznik suwakowy |
akum. 2 szt. 3 Ah , przystawka kątowa, walizkaakum. 2 szt. 3 Ah , walizkaakum. 2 szt. 3 Ah , wkład FlexiClick, etuiakum. brak, bez akcesoriówakum. brak, dysza FlexiClick, etuiakum. brak, przystawka kątowaakum. brak, walizka |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GSR 12V-35 FC - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (0601 | 1 492 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-35 FC 12 V 2 x akumulator 3 Ah (06019H30 | 1 378 zł |
Bosch Professional Gsr 12v-35 Fc Flexi Clic Cordless Niebieski 06019H3000 | 1 589 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!