Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BL188KB
Zdjęcia 6 |
Black&Decker BL188KB akum. 2 szt. 1.5 Ah akum. brak |
|
Model BL188N jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, a model BL188KB jest dostarczany z dwoma akumulatorami (1,5 Ah), ładowarką i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BL188KB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker BL188KB akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18 V 15 Ah z | 607 zł |
Black & Decker Bl188kb-qw Drill Czarny | 682 zł |
Black&Decker Wkrętarka udarowa 18V BL188KB 52Nm 2x1,5Ah | 719 zł |
Modyfikacje Black&Decker BL188KB
Ceny na Black&Decker BL188KB |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BL188KB | od 607 zł | 3 oferty | ||
Black&Decker BL188N | od 381 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →