Wiertarko-wkrętarka Graphite 58G019-SET1
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Graphite 58G019-SET1 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model 58G019 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, a model 58G019-SET1 jest dostarczany z jednym akumulatorem (2 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graphite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graphite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graphite 58G019-SET1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GRAPHITE Wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa 18 V z akumulatorem 20 Ah i ład | 548 zł |
Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G019-SET1 Energy+ | 538 zł |
GRAPHITE Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa bezszczotkowa Energy+ 18V, Li-I | 557 zł |
Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G019-SET1 Energy+ | 538 zł |
Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G019-SET1 Energy+ | 538 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Graphite 58G019-SET1
Ceny na Graphite 58G019-SET1 |
---|---|---|---|---|
Graphite 58G019-SET1 | od 538 zł | 5 oferty | ||
Graphite 58G019 | od 301 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →