Wiertarka Graphite 58G726
Zdjęcia 6 |
Graphite 58G726 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graphite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graphite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graphite 58G726
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarka Graphite 58G726 650W udarowa | 189 zł |
Graphite Graphite Wiertarka udarowa 650W, uchwyt kluczykowy 13 mm, obroty | 200 zł |
Wiertarka udarowa Graphite 58G726 (+ walizka) GRA-58G726 | 194 zł |
GRAPHITE Wiertarka udarowa 650W, uchwyt kluczykowy 13 mm, obroty 0-3000 mi | 200 zł |
Wiertarka udarowa GRAPHITE 58G726 | Bezpłatny transport | 189 zł |
Wiertarka udarowa 650W, uchwyt kluczykowy 13 mm, obroty 0-3000 min??, wali | 205 zł |
Modyfikacje Graphite 58G726
Ceny na Graphite 58G726 |
---|---|---|---|---|
Graphite 58G725 | od 161 zł | 8 oferty | ||
Graphite 58G735 | od 218 zł | 8 oferty | ||
Graphite 58G726 | od 189 zł | 8 oferty | ||
Graphite 58G736 | od 216 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →