Wiertarko-wkrętarka Graphite 58G022-SET2
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Graphite 58G022-SET2 |
|
Model 58G020 dostarczany jest bez akcesoriów, zestaw 58G022-SET2 zawiera dwa akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę, a zestaw 58G022-PS15 zawiera dwa akumulatory (2 Ah), ładowarkę, walizka i komplet wyposażenia 109 szt.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graphite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graphite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graphite 58G022-SET2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GRAPHITE 18 V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka litowo-jonowa z dwoma akum | 541 zł |
Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G022-SET2 Energy+ | 531 zł |
Wiertarko-wkrętarka Graphite 58G022-SET2 18 V 2 x akumulator 2 Ah | 531 zł |
Graphite Graphite Wiertarko-wkrętarka aku Energy+ 18V, Li-Ion, zdejmowany | 505 zł |
GRAPHITE Wiertarko-wkrętarka aku Energy+ 18V, Li-Ion, zdejmowany uchwyt 10 | 550 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Graphite 58G022-SET2
Ceny na Graphite 58G022-SET2 |
---|---|---|---|---|
Graphite 58G022-PS15 | od 616 zł | 8 oferty | ||
Graphite 58G022-SET2 | od 505 zł | 7 oferty | ||
Graphite 58G022-AD | od 221 zł | 6 oferty | ||
Graphite 58G022 | od 173 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →