Сумка Graphite 58G092
Фото 4 |
Graphite 58G092 |
|
Об'єм сумки — 18.5 л
Набір сумок Graphite 58G088 складається з великої сумки з коліщатками 58G093 і середньої сумки 58G092
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Graphite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Graphite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Graphite 58G092
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GRAPHITE Średnia torba 185 l na elektronarzędzia Energy 8 kieszeni wewnętr | 127 zł |
Graphite Torba narzędziowa 58G092 | 110 zł |
Graphite Graphite Średnia torba na elektronarzędzia Energy+ | 130 zł |
GRAPHITE Średnia torba na elektronarzędzia Energy+ 58G092 | 122 zł |
Torba narzędziowa na elektronarzędzia Graphite Energy+ | 138 zł |
Модификації Graphite 58G092
Ціни на Graphite 58G092 |
---|---|---|---|---|
Graphite 58G092 | від 110 zł | 6 пропозицій | ||
Graphite 58G088 | від 403 zł | 3 пропозиції | ||
Graphite 58G093 | від 271 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →