Wiertarko-wkrętarka Graphite 58G022-AD
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Graphite 58G022-AD akum. 2 szt. 2 Ah , etui, komplet 109 szt.akum. 2 szt. 2 Ah , walizkaakum. brak, bez obudowy, dysz kątowych i mimośrodowychakum. brak, bez walizki |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graphite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graphite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graphite 58G022-AD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GRAPHITE 18 V litowo-jonowa wiertarka bezprzewodowa prędkość I 0-350 min I | 238 zł |
Wiertarko-wkrętarka Graphite 58G022-AD 18 V | 228 zł |
GRAPHITE Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Energy+ 18V, zdejmowany uchwyt | 238 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Graphite 58G022-AD
Ceny na Graphite 58G022-AD |
---|---|---|---|---|
Graphite 58G022-PS15 | od 634 zł | 5 oferty | ||
Graphite 58G022-SET2 | od 505 zł | 3 oferty | ||
Graphite 58G022-AD | od 228 zł | 3 oferty | ||
Graphite 58G022 | od 183 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →