Wiertarko-wkrętarka Graphite 58G006
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Graphite 58G006 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model 58G006 jest dostarczany bez baterii, ładowarki i etui, natomiast model 58G006-SET2 jest dostarczany z dwoma bateriami (2 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graphite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graphite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graphite 58G006
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE Energy+ 58G006 | 161 zł |
Graphite Graphite Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Energy+ 18V, Li-Ion, u | 164 zł |
Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE Energy+ 58G006 58G006 | 161 zł |
Wiertarko-wkrętarka Graphite 58G006 18 V | 140 zł |
GRAPHITE Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Energy+ 18V, Li-Ion, uchwyt sam | 155 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Graphite 58G006
Ceny na Graphite 58G006 |
---|---|---|---|---|
Graphite 58G006-SET2 | od 466 zł | 8 oferty | ||
Graphite 58G006 | od 140 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →