Wkrętarka Makita DFR550Z
Zdjęcia 8 |
Makita DFR550Z akum. 2 szt. 3 Ah akum. brak |
|
Model DFR550Z jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, a model DFR550RFE jest dostarczany z dwoma akumulatorami (3 Ah), ładowarką i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DFR550Z
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Dfr550Z Wkrętarka Magazynkowa 25-55 mm 18 V 180 w Wielokolorowy | 863 zł |
DFR550Z Wkrętarka akum. LI-ION LXT z magazynkiem 18V MAKITA | 1 267 zł |
Makita Makita Wkrętarka z magazynkiem 18v bez akumulatorów i ładowarki dfr | 1 521 zł |
Makita Dfr550z Cordless Automatic Niebieski | 1 166 zł |
Makita Wkrętarka DFR550Z 18 V | 1 216 zł |
MAKITA WKRĘTARKA Z MAGAZYNKIEM 18V BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DFR550Z | 1 252 zł |
Makita Wkrętarka Akumulatorowa Z Magazynkiem 18V 0*Ah Li-Ion M DFR550Z 883 | 1 261 zł |
Modyfikacje Makita DFR550Z
Ceny na Makita DFR550Z |
---|---|---|---|---|
Makita DFR550RFE | od 1 997 zł | 1 oferta | ||
Makita DFR550Z | od 863 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →