Klucz udarowy Makita DTW181Z
Zdjęcia 4 |
Makita DTW181Z |
|
Model DTW181Z jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, model DTW181RFE zawiera dwa akumulatory (3 Ah), ładowarkę i walizkę, a model DTW181RFE3 zawiera trzy akumulatory (3 Ah), ładowarkę i walizkę
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DTW181Z
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita DTW181Z 18V | 626 zł |
DTW181Z Klucz udarowy akum. 1/2" LI-ION 180Nm BLDC 18V MAKITA | 649 zł |
Makita Dtw181z Cordless Impact Driver Zielony | 659 zł |
Makita Makita Klucz udarowy 18v 1/2' 210nm bez akumulatorów i ładowarki dt | 735 zł |
Klucz udarowy Makita DTW181Z 18 V 1/2" | 581 zł |
MAKITA KLUCZ UDAROWY 18V 1/2' 210Nm BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DTW181Z | 596 zł |
Klucz udarowy akumulatorowy z napędem pneumatycznym 18V Li-Ion DTW181Z Mak | 619 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →