Kosiarka Black&Decker BCMW3318L2-QW
Zdjęcia 16 |
Black&Decker BCMW3318L2-QW
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, 2 Ah, 2 szt.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:33 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 65 mm
Pojemnik na trawę:35 l
Waga:15 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BCMW3318L2-QW
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BCMW3318L2-QW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACKDECKER Kosiarka - 18V - 33 cm - Ogród do 350 m - Funkcja Mulching - 5 | 1 233 zł |
Black & Decker Elektryczna BCMW3318L2-QW | 1 255 zł |
Black&Decker Bd kosiarka aku. 2x18v /33cm | 1 388 zł |
Kosiarka akumulatorowa Black&Decker BCMW3318L2 | 1 233 zł |
Black&Decker, Kosiarka akumulatorowa, 2x18V /33 cm, BCMW3318L2-QW | 1 237 zł |
Modyfikacje Black&Decker BCMW3318L2-QW
Ceny na Black&Decker BCMW3318L2-QW |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BCMW3318L2-QW | od 1 233 zł | 5 oferty | ||
Black&Decker BCMW33184L2 | od 1 483 zł | 2 oferty | ||
Black&Decker BCMW3318N-XJ | od 992 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →