Kosiarka Black&Decker BEMW461BH-QS
Zdjęcia 5 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Kup Black&Decker BEMW461BH-QS
BLACK&DECKER BEMW461BH-QS DO-EO-KOS-BCR-010 | 639 zł |
Black&Decker Black+decker kosiarka elektryczna 1400w/ 34cm | 647 zł |
Kosiarka elektryczna Black&Decker BEMW461BH-QS | 575 zł |
BLACK+DECKER KOSIARKA ELEKTRYCZNA 1400W/ 34cm | 577 zł |
Kosiarka do trawników z gęstą i soczystą roślinnością
Napędzana silnikiem o mocy 1400 W, kosiarka Black&Decker BEMW461BH-QS doskonale radzi sobie z wysoką trawą i grubymi, soczystymi łodygami, w przypadku których wiele domowych kosiarek elektrycznych często zawodzi. Ta maszyna ma szerokość roboczą 34 cm i jest w stanie kosić trawę blisko ścian i krawężników dzięki obecności specjalnych „grzebieni” na korpusie, które prowadzą łodygi pod agregatem. Niski „pysk” umożliwia koszenie pod ławkami i nisko zwisającymi gałęziami krzewów. Należy jednak zauważyć, że kosiarka nie różni się szczególną zwrotnością, ponieważ wydłużony rozstaw osi nieznacznie przeszkadza w wykonywaniu ostrych zakrętów.
Zarządzanie i korekty
Końcówki noża posiadają specjalny „aerodynamiczny” kształt, dzięki któremu ścięta trawa zręcznie i precyzyjnie wrzucana jest bezpośrednio do pojemnego 40-litrowego plastikowego pojemnika. Na koszu na trawę znajduje się wskaźnik, za pomocą którego można określić pojemność pojemnika. Wysokość koszenia trawy można regulować w zakresie od 20 do 70 mm za pomocą mechanizmu synchronicznego z 6 stałymi pozycjami.
Ciekawym „chipem” tego urządzenia są uchwyty BikeDesign. Są jak kierownica samolotu lub kierownice roweru wyścigowego. Podczas pracy ręce znajdują się pionowo, a nie poziomo, dzięki czemu mniej się męczą. Na każdym z uchwytów znajduje się przycisk do sterowania silnikiem. Należy jednak zauważyć, że mocowanie rączki do korpusu nie jest realizowane w najlepszy sposób. Metalowe rurki wkładane są w plastikowe otwory i trzymane tylko przez jednego „baranka”. Dlatego czasami trzeba się zatrzymać i dokręcić zapięcia składanej rączki.
Niuanse związane z funkcjami projektowymi
Producent zaleca stosowanie kosiarki Black&Decker BEMW461BH-QS do kosiarek o powierzchni od 400 do 600 m2 (choć ściśle mówiąc, wielkość trawnika, który można pielęgnować tą maszyną jest ograniczona jedynie długością przedłużacza lub szpuli z kablem). Należy jednak zaznaczyć, że maszyna ta lepiej nadaje się do pielęgnacji płaskich i równych trawników, ponieważ na nierównym terenie kosiarka z 40-litrowym zbiornikiem na trawę wypełnionym do góry ma tendencję do staczania się do tyłu lub na boki.
Modyfikacje Black&Decker BEMW461BH-QS
Ceny na Black&Decker BEMW461BH-QS |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BEMW461BH-QS | od 575 zł | 5 oferty | ||
Black&Decker BEMW471BH | od 548 zł | 7 oferty | ||
Black&Decker BEMW481BH-QS | od 669 zł | 4 oferty |