Kosiarka Black&Decker BEMW471BH
Zdjęcia 11 |
Black&Decker BEMW471BH
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:1600 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:38 cm
Wysokość koszenia:od 20 mm, do 70 mm
Pojemnik na trawę:45 l
Waga:15.17 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BEMW471BH
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BEMW471BH
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACKDECKER Kosiarka przewodowa 1600 W elektryczna kosiarka do trawy 38 cm | 661 zł |
BLACK&DECKER BEMW471BH-QS DO-EO-KOS-BCR-012 | 779 zł |
Black&Decker Black+decker kosiarka elektryczna 1600w/ 38cm | 698 zł |
Black & Decker Bemw471bh-qs 1600w Electric Lawn Mower Pomarańczowy 84435 | 674 zł |
Kosiarka elektryczna Black&Decker BEMW471BH-QS | 722 zł |
Black&Decker, Kosiarka Elektryczna 1600W/ 38Cm | 841 zł |
Black&Decker Kosiarka do trawy (BEMW471BH-QS) | 548 zł |
Modyfikacje Black&Decker BEMW471BH
Ceny na Black&Decker BEMW471BH |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BEMW461BH-QS | od 575 zł | 5 oferty | ||
Black&Decker BEMW471BH | od 548 zł | 7 oferty | ||
Black&Decker BEMW481BH-QS | od 669 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →