Kosiarka Black&Decker BEMW471ES
Black&Decker BEMW471ES
1600 W1800 W
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:1600 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:38 cm
Wysokość koszenia:od 20 mm, do 70 mm
Pojemnik na trawę:45 l
Waga:16 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BEMW471ES
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BEMW471ES
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black Decker BEMW471ESGB kosiarka Easy Steer 1600 W pomarańczowa 38 cm | 1 306 zł |
BLACK&DECKER BEMW471ES-QS DO-EO-KOS-BCR-013 | 739 zł |
Black&Decker Black+decker kosiarka elektryczna 1600w/38cm | 747 zł |
BlackDecker BEMW471ES kosiarka elektryczna z uchwytem kierownicy 1600 W sz | 650 zł |
Modyfikacje Black&Decker BEMW471ES
Ceny na Black&Decker BEMW471ES |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BEMW471ES | od 650 zł | 4 oferty | ||
Black&Decker BEMW481ES | od 796 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →