Kosiarka Black&Decker BEMW481BH-QS
Zdjęcia 5 |
Jest to wydajna i bardzo wygodna kosiarka elektryczna z zsynchronizowaną regulacją wysokości wszystkich kół. Ten model wykorzystuje napęd o mocy 1800 W, jest to najstarszy i najbardziej wydajny model w rodzinie. Szerokość przejścia sięga 42 cm.Zapewniony jest synchroniczny system regulacji wysokości skosu, natomiast istnieje sześć pozycji wysokości: 20, 30, 40, 50, 60 i 70 cm Pojemny 50-litrowy pojemnik na trawę reprezentowany jest przez twardy plastikowe pudełko.
Kanał powietrzny takiego systemu zbierania ściółki nie jest zatkany, co pozwala na zachowanie maksymalnej wydajności urządzenia przez cały czas pielęgnacji pola bramkowego. Kosiarka Black&Decker BEMW481BH-QS doskonale nadaje się do obsługi bardzo dużej powierzchni. Model przeznaczony do pielęgnacji trawników o powierzchni do 600 m². Do obsługi urządzenia niezbędne jest zasilanie 230 V. Rotacyjny system koszenia pozwala wygodnie, łatwo i bezpiecznie skosić trawę zarówno na otwartym terenie, jak i pod ogrodzeniem, między drzewami i krzewami. Specjalny przycisk służy do uruchamiania jednostki napędowej. Podwozie posiada ponadgabarytowe koła, dzięki którym kosiarka może się poruszać i manewrować nawet na nierównym terenie.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Kup Black&Decker BEMW481BH-QS
BLACKDECKER Elektryczna kosiarka do trawy Moc 1800W szerokość cięcia 42 cm | 669 zł |
Black&Decker Black+decker kosiarka elektryczna 1800w/42cm | 714 zł |
BLACK+DECKER KOSIARKA ELEKTRYCZNA 1800W/42cm | 1 202 zł |
Black&Decker Kosiarka do trawy (BEMW481BH-QS) | 669 zł |
Modyfikacje Black&Decker BEMW481BH-QS
Ceny na Black&Decker BEMW481BH-QS |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BEMW461BH-QS | od 575 zł | 5 oferty | ||
Black&Decker BEMW471BH | od 548 zł | 7 oferty | ||
Black&Decker BEMW481BH-QS | od 669 zł | 4 oferty |