Kosiarka AL-KO Comfort 40 E
Wideo 2Zdjęcia 4 |
AL-KO Comfort 40 E
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:1400 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:40 cm
Wysokość koszenia:od 28 mm, do 68 mm
Pojemnik na trawę:43 l
Waga:19 kg
Kosiarka elektryczna AL-KO Comfort 40 E doskonale nadaje się nie tylko do koszenia trawy, ale także do jej zbierania. Kosz na trawę o pojemności 43 litrów jest wyposażony w czujnik napełnienia, dzięki czemu zawsze wiesz, kiedy go opróżnić. Dodatkowo model posiada funkcję 3 w 1 – zbieranie, koszenie i mulczowanie. Kosiarka ma szerokość roboczą 40 cm, dzięki czemu może wydajnie pracować na średnich powierzchniach. Wysokości koszenia wahają się od 28 do 68 mm, co jest świetne, jeśli musisz pracować z różnymi rodzajami trawników i trawników. Charakterystyczną cechą modelu są duże i zwrotne koła, dzięki którym poruszanie się nim po terenie nie będzie trudne. Silnik elektryczny można łatwo podłączyć do domowego źródła zasilania.
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Comfort 40 E
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AL-KO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AL-KO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AL-KO Comfort 40 E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kosiarka elektryczna AL-KO, 40 cm 112858 | 799 zł |
Kosiarka AL-KO Silver Comfort 40 E BIO-1 | 799 zł |
AL-KO 40 E COMFORT Elektryczna kosiarka z koszem / 112858 | 759 zł |
Kosiarka elektryczna AL-KO 40 E Comfort | 1 022 zł |
AL-KO COMFORT 40 E BIO (112858) | 757 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →