Traktorek ogrodowy AL-KO Solo T 16-95.6 HD V2 (127369)
Zdjęcia 14 |
AL-KO Solo T 16-95.6 HD V2
Silnik:benzynowy
Moc:9600 W, 13 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:95 cm
Wysokość koszenia:od 30 mm, do 90 mm
Pojemnik na trawę:310 l
Waga:250 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Solo T 16-95.6 HD V2
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AL-KO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AL-KO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AL-KO Solo T 16-95.6 HD V2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 16-95.6 HD V2 | 26 950 zł |
SOLO BY ALKO T16-95.6HD V2 PREMIUM Spalinowy traktorek kosiarka samojezdna | 16 999 zł |
Traktor SOLO BY AL-KO T16-95.6 HD V2 127369, 9,6 kW | 19 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →