Traktorek ogrodowy AL-KO Solo T 15-95.6 HD-A (127367)
Zdjęcia 12 |
AL-KO Solo T 15-95.6 HD-A
Silnik:benzynowy
Moc:7700 W, 10.5 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:95 cm
Wysokość koszenia:od 30 mm, do 90 mm
Pojemnik na trawę:310 l
Waga:247 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Solo T 15-95.6 HD-A
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AL-KO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AL-KO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AL-KO Solo T 15-95.6 HD-A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 15-95.6 HD-A | 20 572 zł |
SOLO BY ALKO T15-95.6HD-A PREMIUM Spalinowy traktorek kosiarka samojezdna | 13 599 zł |
Traktor SOLO BY AL-KO T15-95.6 HD A 127367, 7,7 kW | 13 884 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →